Клініка “Neo Dental” заснована у 2004 році під назвою “Оріс”. 

Ми працюємо на ринку більше 15 років, у нашій клієнтській базі більше 5 000 пацієнтів, які довіряють нам свою посмішку і до сьогоднішнього дня. Ми одні з перших почали використовувати у роботі операційні мікроскопи і технології мінімального втручання. Одним із основних напрямків діяльності є лікування та перелікування каналів зубів, особливо в ускладнених випадках.

Андрій Богданович Сапелюк, який є засновником клініки, регулярно проводить курси по лікуванню каналів, реставрації і ін. А також він є офіційним представником, сертифікованим тренером компаній “Poldent”(Польща), “Cerkamed” (Польща), “Tokuyama Dental” (Японія), “Komet” (Німеччина).

 

Місія

Ми надаємо стоматологічні послуги з профілактики та гігієни ротової порожнини, відновлення функцій та естетики, пропонуючи високоякісні стоматологічні процедури, використовуючи сучасне стоматологічне обладнання та матеріали провідних світових виробників, з особливою увагою відносимося до сервісу і комфортного обслуговування пацієнтів.

 

Чому саме Neo Dental?

Ми пропонуємо комплексний підхід до надання стоматологічних послуг високої якості, що забезпечується постійним навчанням персоналу, великим досвідом в цій сфері, впровадженими технологіями лікування з використанням операційних мікроскопів, дотриманням європейських протоколів, надійною стерилізацією.

 

Бачення 

Бути провідною стоматологічною клінікою регіону, впроваджувати та застосовувати в практиці прогресивні розробки світових виробників, розвивати нові напрямки сучасної стоматології.

 

Принципи роботи

Команда стоматогічної клініки "Neo Dental" діє за трьома основними принципами роботи:

  • безпека;
  • довіра;
  • якість.